Web додатки

Web-додаток - інтерактивний сайт, на якому клієнт може взаємодіяти з інформацією. Сторінки на ньому генеруються моментально, збираючи необхідну інформацію під запит. Працює в будь-якій точці світу на будь-якій платформі, яка має доступ до мережі.

web apps
Фон

Навіщо замовляють створення web-додатків?

Web-додатки корисні тим, хто хоче одночасно універсальний, безпечний і швидко дієвий сайт. Web-додатки оптимізують і роблять автоматичної роботу проектів, гарантують цілісність клієнтської бази, надають контроль і синхронізацію сайту, покращують якість взаємодії з клієнтами. Завдяки інтерактивності web-додатків клієнт отримує максимально підбудований, під його запит, ресурс. web-додатки бувають системами електронної комерції, CRM (Customer relationship management) і ERP (Enterprise resource planning) та корпоративними порталами.

Web apps

Вони популярні в сервісах сфер реєстрації та бронювання послуг, Фінтех-проектів і онлайн продажів. Web-додатки, надають не просто статичні дані, а генерують сторінки з підбором інформації окремо для кожного клієнта. Також вони не вимагають локального запуску, так як працюють в браузері, ніж десктопні, які вимагають інсталяцію або завантаження програмних модулів.

Замовити

Переваги Web-додатків

  • Надійна система безпеки

  • Доступність з будь-якого пристрою

  • Розробка одного сервісу, відповідного всіх платформ

product advantage
  • Захист від втрати даних

  • Адаптивність під кожну ОС

  • Наявність автоматичного оновлення до останньої версії при кожному завантаженні сторінки

bg abstract

Зв'яжіться з нами

Будь ласка, залиште свої контактні дані і наші менеджери з Вами зв'яжуться!

Прикрепить файл