Розробка сайту під ключ

Список сайтів за тематикою

Етапи роботи

Work stage illustration
 • Розробка ТЗ

  Щоб якісно створити сайт клієнта, потрібно розуміти специфіку його бізнесу та завдання, які він вирішуватиме. На початковому етапі ми спілкуємося із замовником, вивчаємо бізнес та цілі, які він переслідує замовляючи розробку. Потім узгоджуємо всі подробиці, необхідний обсяг роботи, а також повний перелік функціональних особливостей веб-ресурсу. На основі отриманої інформації формується ТЗ з описом етапів розробки та всіх деталей проекту.

 • Проектування сайту

  Наступним етапом є прототипування сторінок сайту, яке включає в себе розробку інтуїтивно зрозумілої структури, створення зручного інтерфейсу користувача. Сторінки оформляються в корпоративній колірній гамі та з використанням логотипів бренду. Якщо таких немає, наша команда може допомогти з їх створенням.

 • Верстка

  На даній стадії графічний макет стає повноцінним сайтом. Розробляється та впроваджується необхідний функціонал, підключається система керування сайтом.

 • Оладка - тестування

  Після завершення розробки відбувається його тестування. Тестувальник виявляє всі недоробки, помилки в роботі веб-ресурсу та передає їх розробникам на усунення.

 • Супровід та підтримка

  Після ухвалення проекту замовником, переносимо сайт на його хостинг. Ми також здійснюємо подальший супровід та підтримку веб-ресурсу, та у разі виникнення проблем допомагаємо з їх усуненням.

 • Просування сайту

  Для появи сайту в топі пошукових систем потрібно комплексно його просувати. Наша компанія займається як налаштуванням контекстної реклами, так і SEO – просуванням.

15%