Розробка додатків

Компанія “Meral” - професійна студія розробник, фахівці якої точно знають, як змусити рядки коду працювати та заробляти. Наша команда надає комплексні послуги з розробки мобільних програм, що включають створення, супровід та доопрацювання ПЗ.

app
Фон
1

РОЗРОБКА ТЗ

Перший етап при створенні програми це технічне завдання - документ, в якому зібрані всі вимоги до майбутнього продукту: за функціоналом, дизайном, сумісністю та іншими параметрами.

2

ПРОЕКТУВАННЯ

Після того, як вимоги до проекту зібрані та узгоджені, можна приступати до наступної стадії – опрацювання дизайну. Сюди включається опрацювання архітектури (які елементи будуть у ПЗ та як вони пов'язані між собою), а також дизайн інтерфейсу та інших елементів – значка, логотипу та ін.

3

РОЗРОБКА

Коли структура, функціонал та майбутній дизайн визначені – їх потрібно втілити у життя. Цим займаються відповідні спеціалісти – розробники. Саме даний етап є ключовим, і найчастіше найтривалішим.

4

ТЕСТУВАННЯ

Наступне за розробкою завдання - протестувати додаток на наявність помилок у роботі та оптимізувати. Через особливості додатків у них часто виникають баги, а певні дії споживають набагато більше ресурсів пристроїв, ніж могли б. Виявити вищезгадані недоліки можуть кінцеві користувачі в процесі роботи з додатком або фахівці-тестувальники. Рекомендуємо останніх.

5

ТЕХНІЧНИЙ СУПРОВІД І ДОРОБКА

Ця стадія починається після прийняття Замовником роботи. Сюди входять: оперативне усунення багів, що виникають, технічних проблем; покращення існуючого функціоналу; додавання нового контенту, функцій; оновлення графічних елементів та інші послуги, пов'язані з підтримкою, технічним обслуговуванням та доопрацюванням програми.

Ви вже розпочали розробку, але з низки причин хочете змінити підрядника? Ви прийшли на адресу! Команда Мерал готова приєднатися до вашого проекту на будь-якій стадії розробки!

bg abstract

Зв'яжіться з нами

Будь ласка, залиште свої контактні дані і наші менеджери з Вами зв'яжуться!

Прикрепить файл