Сайт візитка

Веб-ресурс, що складається з однієї або декількох сторінок, де є коротка, лаконічна інформація про організацію, товари або послуги. Стандартний функціонал такої сторінки володіє зручними елементами для відвідувачів - контактними даними, замовленням зворотного дзвінка, каталогом, формою зв'язку та ін.

sajt visitka
Фон

Хто замовляє створення веб-візитки?

Даний формат веб-ресурсу підходить для власників невеликого бізнесу, у яких в пріоритеті стоїть завдання розповісти, заявити про себе, а не продавати товари в інтернеті, як це дозволяє функціонал онлайн-магазину. Сайт-візитка має всього кілька сторінок, на яких відображається найважливіша інформація про компанію, що продаються товари / послуги, а також контактні дані її представників.

Sajt visitka

Та все це сприяє підвищенню конверсії і популярності сервісу, і в кінцевому підсумку - підвищенню прибутку. Однак, програми не завжди виступають у зв'язці з сайтом у вигляді доповнення і не рідко саме App є ключовим елементом проекту. Яскравим прикладом є фоторедактори, органайзери часу і інші типи додатків, в першу чергу зав'язані на смартфони і їх функціонал.

Замовити

Переваги сайту візитки

  • Лаконічний дизайн, що привертає увагу і концентрує фокус на основній інформації

  • Доступна вартість розробки і подальшого супроводу

  • Можливість внесення змін і модернізації в будь-який момент

product advantage
  • Відсутність необхідності в постійному оновленні контенту і обслуговуванні

  • Висока швидкість завантаження веб-сторінки

  • Для наповнення немає необхідності у великій кількості текстового, графічного і відео контенту.

bg abstract

Зв'яжіться з нами

Будь ласка, залиште свої контактні дані і наші менеджери з Вами зв'яжуться!

Прикрепить файл