Power Phall

Фото додатку на смартфоні

Цілі:

Створити додаток для роботи з пристроєм "POWER PHALL"

Додати можливість зберігати дані для декількох користувачів

Додати можливість аналізу результатів користувача.

Іконки Google pay і App Store

Завдання:

Розробка сучасного додатки, яке дозволяє взаємодіяти з пристроєм POWER PHALL для тренування м'язів тазового дна за допомогою навчання навичкам напруги під контролем аудіовізуальних сигналів зворотного зв'язку.

Надати зручний і зрозумілий інтерфейс для користувача

Опис роботи програми

Фото додатку на смартфоні
Фото додатку на смартфоні

Графіки тестування і сеансу:

Тренування починається з вправи "Стовпчики". Основною метою є навчання людини довільно напружувати м'язи тазового дна з максимальною силою - субмаксимальними короткочасне (фазіческой) багаторазове напруга.

Результатом вправи "Стовпчики" є швидке зростання скоротливої ​​здатності м'язів.

Фото

Графік результатів:

Збережена в ході роботи пацієнта інформація може бути представлена ​​для перегляду в двох видах: інтегрованому, узагальнюючому результати всіх сеансів, або описує результати конкретного сеансу. Вікно з графіком демонструє кількісні результати, які були зафіксовані в ході всіх тренувальних занять у конкретної людини.

Червоні стовпчики показують величини ЕМГ в мікровольтах, які були зафіксовані в ході тренувальних вправ. Жовті стовпчики - це величини ЕМГ, які спостерігалися під час тестування. Зелені кола показують ефективність кожного тренування (в%). У тих тренувальних сеансах, де результати були навмисно не збережені відзначені чорним колом.

Результат:

Було розроблено 2 програми: настільний Power Health і мобільне Power Phall для IOS і Android, яке дозволяє тренувати м'язи тазового дна. Було розроблено декілька типів вправ: "Стовпчики", "Сходинки" і "Кіно".

Фото
Фоново зображення

Спасибі за перегляд. Тут ви можете залишити свою заявку

Thank you for watching!
thank arrow Залишити заявку