Інтернет магазин

Спеціалізований веб-сайт, головне завдання якого полягає в продажу товарів онлайн. Професійно створений інтернет-магазин має зрозумілу структуру, зручну навігацію, просту систему оплати онлайн-замовлень і включає якісні картки товарів, що сприяє отриманню прибутку.

apps
Фон
Интернет магазин
 • Home Page

  Ми є командою професіоналів зі створення веб-дизайну, яка спеціалізується на залученні потенційних клієнтів для Вашого бізнесу в Інтернеті за допомогою веб-сайту електронної комерції.

  Ви мрієте ми втілюємо.

 • Продукти

  Від простих інформаційних веб-сайтів до складних програм з великим обсягом даних та магазинів електронної комерції – ми маємо відповідні технічні навички та творчі здібності для реалізації ваших замовлень.

  Отримайте все необхідне для створення особистого простору в Інтернеті, незалежно від того, розвиваєте свій бізнес, продаєте в Інтернеті або виходите на міжнародну аудиторію.

 • Інтернет магазин

  Разом із клієнтом проходимо всі етапи творчого процесу під час створення веб-сайту, який відображає філософію бренду. Також можемо вивести інтернет-магазин у топ пошуку та досягти поставлених цілей.

  Виведемо Ваші онлайн-продажі на новий рівень.

 • Аналіз продукту

  Наші штатні менеджери-експерти проектів, веб-дизайнери, розробники веб-сайтів та стратеги пошукового маркетингу використовують найновіші технології для отримання практичних результатів. Розробимо індивідуальну пропозицію для Вас, ґрунтуючись на тематиці сайту, пропонованих продуктах, його потенційних клієнтах, та запропонуємо рішення для досягнення реально обґрунтованого результату.

  Ми будемо працювати з Вашою командою, щоб зрозуміти в повному обсязі цілі та запропонувати індивідуальні рішення.

 • Замовлення інтернет-магазину

  Ви отримаєте неймовірно швидкий веб-сайт, створений за допомогою новітніх технологій та стандартів, який дозволить клієнтам переходити від перегляду до оплати за секунди! Надійний веб-сайт електронної комерції є основою онлайн-бізнесу, таким чином, наша команда використовує методи для максимізації прибутковості Вашого інтернет-магазину.

  Натисніть – замовте – отримайте результат.

 • Підтримка та просування

  Після закінчення роботи над Вашим сайтом, пропонуємо власну SEO-команду, яка повністю готова допомогти вам збільшити відвідуваність, кількість потенційних клієнтів та онлайн-продаж. Також забезпечуємо повний супровід роботи з готовим продуктом. Адже рішення – це найкращі функції та можливості, які залишаються при цьому гнучкими та повністю налаштованими.

  За допомогою команди Мерал Ви збільшите свою аудиторію та досягнете міжнародних масштабів.

Хто замовляє створення інтернет-магазину?

Створення інтернет-магазину вибирають ті, хто має відношення до сфери торгівлі: власники фізичних точок продажів, складів, виробничих баз, власного бізнесу, які прагнуть реалізовувати свою продукцію в роздріб або оптом за допомогою сучасного каналу продажів - Інтернету. Таке рішення допоможе вигідно представити товари і суттєво розширити споживчу базу.

Internet magazin

Як і лендінг пейдж, онлайн-магазин дозволяє безпосередньо контактувати з зацікавленим покупцем, надає детальну інформацію про товари і продає тоді, коли фізичні конкуренти не працюють. Однак інтернет-магазин дозволяє запропонувати покупцям тисячі товарів, в той час як лендінг сконцентрований на одному конкретному реченні.

Створити

Переваги інтернет-магазину

Натисніть "Дізнатися більше", щоб дізнатися про всі переваги, які можуть бути у твоєму бізнесі

 • Перехід на новий рівень продажів за допомогою можливостей Інтернету

 • Більш детальне знайомство цільової аудиторії з продаваними товарами (їх характеристиками)

 • Можливість продажу товарів по всій країні і за її межами

product advantage
 • Економія на оренді складських приміщень

 • Можливість показати клієнту всі товари, які є в асортименті, а не тільки ті, які влізли на полиці вітрини

 • Мінімізація часу, витраченого на здійснення покупки

bg abstract

Чому варто замовляти створення інтернет-магазину у професійного веб-студії "Meral"?

 • Кожен веб-сайт, який ми створюємо, відображає Ваш бренд та ефективно передає посил для залучення нових відвідувачів, конвертуючи більший відсоток у клієнтів. Якщо ви прагнете розробити індивідуальний, добре брендований веб-сайт електронної комерції, ми пропонуємо рішення, які допоможуть досягти цих цілей.

  У компанії Мерал кожен проект починається з порожнього білого аркуша на екрані, не використовуємо шаблони чи готові дизайни. Наш креативний директор та менеджер по роботі з клієнтами проведуть через творчий процес, покроково розбираючи Ваші візуальні уподобання та аналізуючи конкурентів. Ми надамо кілька макетів, різних тем, з можливістю вибору кольорової гами та стилістики, щоб створити унікальний дизайн веб-сайту, яким задовольняєтеся на 100%. Як тільки буде затверджено ескіз, наші фахівці перейдуть до наступних кроків щодо розробки сайту.

 • Якщо хочете створити унікальний веб-сайт або маєте власні уявлення про управління веб-сайтом, у нас працює команда розробників, яка враховуватиме Ваші запити. Для того, щоб знали, які продукти отримаєте на виході (розробка, дизайн, підтримка, просування тощо) наша компанія розробляє, погоджує та підписує технічне завдання – обов'язковий офіційний документ для Вашого емоційного комфорту. Усі необхідні послуги з дизайну, розробки та пошукового маркетингу, необхідні для розвитку бізнесу в Інтернеті, будуть затверджені у технічному завданні.

  Ви будете працювати пліч-о-пліч з нашою творчою командою, щоб переконатися, що ми продумали всі елементи веб-сайту, необхідні для успіху.

 • Ми відрізняємось від інших компаній, пропонуючи висококласний продукт за доступною ціною. При цьому весь комплекс послуг надають професійні фахівці, які братимуть участь у проекті від початку до кінця, гарантуючи, що запуск пройде гладко, а рейтинги збережуться і піднімуться.

  Наш комплексний підхід дозволяє забезпечити успіх та бездоганне обслуговування клієнтів.

 • Як провідна компанія, що займається веб-розробкою, ми надаємо реалістичні терміни виконання робіт та суворо їх дотримуємось. Хоча терміни створення сайту різняться залежно від обсягу робіт, як тільки ми підписуємо технічне завдання, відразу узгоджуємо графік виконання всіх замовлених послуг та дотримуємося його.

  Ми створюємо найкращі веб-сайти електронної комерції, які працюють на благо Вашого бізнесу. Також, надаємо точні розцінки та терміни, яких ми дотримуватимемося, що зробить ваш проект та досвід роботи з нами позитивним та приємним.

 • Співпраця з веб-студією «Meral» підкріплюється офіційним договором, який повністю захищає інтереси замовника. Крім того, багато проектів, над якими працює наша команда – це комплексні рішення щодо виведення бізнесу в онлайн, які пропонують весь спектр послуг з дизайну, розробки та просування онлайн-магазину в інтернеті.

  Над проектом працює велика команда розробників, кожен з яких спеціалізується у власній галузі: дизайн, верстка, SEO, написання коду та ін. Для кращої реалізації проекту ми використовуємо сучасні тенденції веб-дизайну та ефективні методики для підвищення конкурентоспроможності. Усі проекти веб-агентства індивідуальні та розробляються на основі особливостей та сфери діяльності бізнесу.

 • plus

  Аналіз та концепція

 • plus
 • plus

  Дизайн та розробка

 • plus
 • plus

  Просування та підтримка

 • plus plus