Послуги

Успішна діяльність компанії неможлива без стильного, інформативного веб-сайту з високою відвідуваністю. Це завдання для професіоналів, яким відомі всі тонкощі менеджменту і управління, спрямованого всього на одну мету - збільшення постійної віддачі від його працездатності.

Иконка

Розробка сайту під ключ

Цілий комплекс завдань, спрямованих на створення і запуск повноцінно працюючого проекту. Професіонали студії використовують всі можливі інструменти, для того, щоб він став зручним, найпопулярнішим та найбільш упізнаваним на просторах всесвітньої павутини.

Фотография компьютера Development

Гарний, індивідуальний дизайн, структура, контент, фотографії, все повинно бути унікальним. Крім цього ми надаємо послуги з технічекого супроводу. Це дозволяє замовнику заощадити час і зосередитися на своїй діяльності.

Детальніше

SEO просування сайту

Search Engine Optimization або SEO включає набір заходів, що передбачають підняття відвідуваності на підставі введених потенційним відвідувачем запитів. Робота фахівця передбачає аналіз статистики ключів, позицій в різних системах, ранжування, складання семантичного ядра.

Час, витрачений на SEO-просування, може варіюватися і залежить від рівня конкуренції в певному виді діяльності.

Детальніше

Дизайн для бізнесу

Ми розробимо для вашого сайту або програми унікальний дизайн, аналітично обґрунтований і орієнтований на користувача.

Дизайн є невід'ємною частиною при створенні бренду або продукту. З його допомогою можна утримати увагу користувача і підштовхнути до покупки товару або замовлення послуги.

Фото смартфонов Елипс

Наше завдання - створити привабливий інтерфейс, який одночасно буде простим і логічно зрозумілим для відвідувача.

Продумуються зовнішній вигляд продукту, його активні елементи, які легко і невимушено ведуть користувача до мети. Йдеться про комунікації виробника та споживача через візуальну складову сайту.

Детальніше
Иконка сообщения Иконка почты Иконка сообщения Карта поддержки

Підтримка і супровід

Співпраця веб-майстри і замовника не закінчується після розробки. Потрібне активне просування проекту, що не завжди є для простого користувача.

Тому необхідно постійно розвивати створений ресурс, щоб він залишався на займаному положенні в пошуку або вище. Допрацьовувати, оновлювати і доповнювати інформацію, розташовану на сторінках. Проводити тестування на предмет його правильного функціоналу.

Детальніше