Продукти

Наша фахівці створюють сайти і веб-додатку для автоматизації бізнесу. Компанія орієнтується на ефективне вирішення бізнес-завдань клієнтів. Перевага розробки - це комерційний успіх створюваних сайтів і веб-додатків, а засобом для його досягнення є продуманий і красивий інтерфейс, швидкий і надійний процес роботи програмної складової, а також стійкість до навантажень з високою продуктивністю.

Иконка

Інтернет магазин

Пример интернет магазина

Спеціалізований веб-сайт, головне завдання якого полягає впродаже товарів онлайн. Професійно створений інтернет-магазин має зрозумілою структурою, зручною навігацією, простою системою оплати онлайн-замовлень і якісними картками товарів, що сприяє отриманню прибутку.

Деякими з привілеїв інтернет магазину є: можливість продажу товарів по всій країні і за її межами, мінімізація часу, витраченого вашими покупцями, на здійснення покупки, економія на оренді складських приміщень і т.д.

Детальніше
Текст Development

Корпоративний сайт

Пример корпоративного сайта

Ресурс, присвячений певній компанії, і представляє повноцінну інформацію про неї в Інтернеті. Види діяльності, етапи розвитку компанії, каталог з детальним описом продукції і послуг, контакти та інші відомості.

Деякими з привілеїв корпоративного сайту є: створення нового каналу для продажу товарів і послуг, розширення партнерської і клієнтської бази і т.д.

Детальніше

Landing Page

Пример лендинг страницы

Веб-сторінка, метою якої є спонукання відвідувача зробити необхідне для компанії дію (конверсію) - замовити, купити товар або послугу, залишити свої контактні дані та / або заявку, зареєструватися на сайті і т.д.

Такий формат сайту передбачає швидке завантаження сторінки і є одним з ефективних інструментів інтернет-продажів.

Детальніше Линии Линии

Сайт візитка

Веб-ресурс, що складається з однієї або декількох сторінок, де є коротка інформація про організацію, товари або послуги. Функціонал такої сторінки містить - контакти, замовлення зворотного дзвінка, каталог, форму зв'язку та інше.

Фотография компьютера

Деякими з привілеїв сайту візитки є: лаконічний дизайн, що привертає увагу і концентрує фокус на основній інформації, можливість внесення змін і модернізації в будь-який момент.

Детальніше

Інтернет портал

Фото монитора

Функціонування веб-сайтів, які використовують пошукові системи з метою створення та ведення великих баз даних інтернет-адрес і змісту в форматі, що забезпечує легкий пошук інформації.

Сайти які діють як портали в мережі Інтернет, наприклад веб-сайти засобів масової інформації, надають періодично оновлювану інформацію.

Детальніше

Мобільні додатки

Фото мобильного телефона

Програмне забезпечення, яке розробляється спеціально для смартфонів або планшетів.

Таке ПО можна розділяти за різними принципами: за призначенням - мобільні ігри, онлайн-магазини, сервіси-помічники та інші; по самостійності - App можуть працювати як в зв'язці з сайтом або онлайн сервісом так і відокремлено; по платформі - додатки для Android, Windows mobile, iOS, Кросплатформені рішення.

Детальніше Фото мобильного телефона

WEB додатки

Фото приложения

Web-додаток - інтерактивний сайт, на якому клієнт може взаємодіяти з інформацією. Сторінки на ньому генеруються моментально, збираючи необхідну інформацію під запит.

Деякими з привілеїв WEB додатків є: надійна система безпеки з захистом від втрати даних, адаптивність під кожну ОС, сервіс відповідний всіх платформ, доступність з будь-якого пристрою.

Десктопні програми

Це програма, яка встановлюється на персональний або робочий комп'ютер. Логіка роботи десктопного додатка значно відрізняється від сайтів і web-додатків, але має безліч вагомих переваг. Програма містить в собі повну функціональність, може працювати окремо від інших додатків.

Фото приложения

Прикладами десктопних рішень можуть бути месенджери, системи відеозв'язку, програми для аудиту та оптимізації даних.

Деякими з привілеїв WEB додатків є: швидкий запуск і робота програми, функціональність і ергономічність, можливість працювати без інтернету.

Детальніше

ПО для електроніки

Компанія Мерал пропонує своїм клієнтам послуги з виконання повного комплексу робіт зі створення електронного приладу, починаючи від розробки зовнішніх і внутрішніх складових приладу, і закінчуючи його серійним виробництвом, подальшої технічною підтримкою.