Landing Page

Веб-сторінка, метою якої є спонукання відвідувача зробити необхідне для компанії дію (конверсію) - замовити, купити товар або послугу, залишити свої контактні дані та / або заявку, зареєструватися на сайті і т.д. Такий формат є одним з ефективних інструментів інтернет-продажів.

apps
Фон

Хто замовляє створення Landing page?

Додаток для мобільних пристроїв - важливе, а часто і необхідне доповнення до онлайн сервісу. Залежно від поставлених перед розробниками завдань, воно може як дублювати функціонал сайту (в адаптованій спеціально для відповідних платформ формі), так і доповнювати його. У такому варіанті додаток виступає як інструмент, що підвищує зручність користувачів, і одночасно з цим дозволяє акцентувати увагу на потрібних власнику додатки речах.

Landing

Лендінг не можна вважати повною заміною сайту компанії, проте в умілих руках він здатний істотно підвищити рівень фактичних клієнтів за рахунок використання маркетингових гачків. Також за допомогою таких сторінок можна «промацати» нові ринки і цільову аудиторію, оцінити ефективність продажів в різних регіонах, зібрати докладну статистику, яка буде відображати затребуваність товару або послуги.

Замовити

Переваги Landing Page

  • Концентрація уваги потенційного клієнта на однiй цільовiй дії - купити, замовити, зареєструватися та ін.

  • Розміщення повної інформації про компанії

  • Посилення воронки продажів завдяки простий навігації

product advantage
  • Продуманная структура, где каждый блок работает на убеждение клиента совершить необходимое нам действие

  • Продуманная структура, где каждый блок работает на убеждение клиента совершить необходимое нам действие

  • Быстрая загрузка страницы

bg abstract

Зв'яжіться з нами

Будь ласка, залиште свої контактні дані і наші менеджери з Вами зв'яжуться!

Прикрепить файл