Десктопний додаток

Це програма, яка встановлюється на персональний або робочий комп'ютер. Логіка роботи десктопного додатка значно відрізняється від сайтів і web-додатків, але має безліч вагомих переваг.

Програма містить в собі повну функціональність, може працювати окремо від інших додатків. Прикладами десктопних рішень можуть бути месенджери, системи відеозв'язку, програми для аудиту та оптимізації даних.

web apps
Фон

Кому вигідно замовити розробку десктопного додатка?

Такі програми будуть ідеальним варіантом для власників бізнесу, які цінують комфорт і зручність у взаємодії з партнерами, співробітниками, клієнтами. Бажають вийти на новий рівень оптимізації і обробки даних.

Product who

Різниця між сайтами , web і декстопнимі додатками - вагома. По-перше, для сайтів і web-додатків використовується браузер. Десктопних програм повністю встановлюється на комп'ютер і не вимагає додаткового Інтернет-з'єднання (за умови, що програма не вимагає для роботи доступу до мережі). Програма дозволяє зберігати всі файли на одному або декількох локальних комп'ютерах, а тому, доступ до неї буде не у всіх користувачів.

Product who 2

Так само, варто відзначити безпеку і надійність десктопних програми в порівнянні з сайтами і web-аналогами. Вони в меншому ступені піддаються різним атакам і не залежать від налаштувань хостингу. Крім того, доступ до такого додатку має тільки той працівник, який володіє комп'ютером. І ніхто крім нього не зможе взаємодіяти з деськтопной версією програми.

Замовити

Переваги десктопного додатка

  • Функціональність і ергономічність

  • Комфорт у використанні

  • Високий рівень захисту даних

product advantage
  • Відсутність проблем з аудіо і відео контентом

  • Можливість працювати без інтернету

  • Швидкий запуск і робота

bg abstract

Зв'яжіться з нами

Будь ласка, залиште свої контактні дані і наші менеджери з Вами зв'яжуться!

Прикрепить файл