Весь спектр послуг з веб-дизайну і розробки

Наша команда досвідчених фахівців готова як втілити ваші ідеї в життя, так і стати надійним помічником в підтримці проекту

Фон

Про нас

Компанія “Мерал”, заснована в 2017 році це професійна команда розробників, основні принципи роботи яких - якісне і своєчасне надання послуг. Звернувшись до нас Ви завжди отримаєте максимально відповідний вашим очікуванням і вимогам продукт.

Все це обумовлено філософією компанії: ми не женемося за кількістю проектів, наше головне завдання - максимально ефективно вирішити задачу, поставлену клієнтом, незалежно від складності і розмірів проекту - будь то сайт-візитка або багатофункціональний портал.

about-img
about-img

Наші проекти

GoToCrowd

GoToCrowd - инвестиционная платформа, которая является партнерским проектом компании Alpha Capital. Проект объединяет инвесторов по всему миру, позволяя инвестировать как с помощью классических способов оплаты, так и с использованием криптовалют. Также реализован личный кабинет пользователя, страницы инвестиционных проектов с фото, документами и инфографикой.

Детальніше про проект
gotocrowd tablet gotocrowd desktop gotocrowd mobile

Зв'яжіться з нами

Будь ласка, залиште свої контактні дані і наші менеджери з Вами зв'яжуться!

device

Професійна розробка ПО і електроніки

Компанія Мерал пропонує своїм клієнтам послуги з виконання повного комплексу робіт зі створення електронного приладу, починаючи від розробки зовнішніх і внутрішніх складових приладу, і закінчуючи його серійним виробництвом, подальшої технічною підтримкою.

Замовити розробку
Hardware dev background abstract