Весь спектр послуг з веб-дизайну і розробки

Наша команда досвідчених фахівців готова як втілити ваші ідеї в життя, так і стати надійним помічником в підтримці проекту

Фон

Про нас

Компанія “Мерал”, заснована в 2017 році це професійна команда розробників, основні принципи роботи яких - якісне і своєчасне надання послуг. Звернувшись до нас Ви завжди отримаєте максимально відповідний вашим очікуванням і вимогам продукт.

Все це обумовлено філософією компанії: ми не женемося за кількістю проектів, наше головне завдання - максимально ефективно вирішити задачу, поставлену клієнтом, незалежно від складності і розмірів проекту - будь то сайт-візитка або багатофункціональний портал.

about-img
about-img

Наші проекти

GoToCrowd

GoToCrowd - інвестиційна платформа, яка є партнерським проектом компанії Alpha Capital. Проект об'єднує інвесторів по всьому світу, дозволяючи інвестувати як за допомогою класичних способів оплати, так і з використанням криптовалют. Також реалізований особистий кабінет користувача, сторінки інвестиційних проектів з фото, документами і інфографікою.

Детальніше про проект
gotocrowd tablet gotocrowd desktop gotocrowd mobile

Зв'яжіться з нами

Будь ласка, залиште свої контактні дані і наші менеджери з Вами зв'яжуться!

Прикрепить файл
device

Професійна розробка ПО і електроніки

Компанія Мерал пропонує своїм клієнтам послуги з виконання повного комплексу робіт зі створення електронного приладу, починаючи від розробки зовнішніх і внутрішніх складових приладу, і закінчуючи його серійним виробництвом, подальшої технічною підтримкою.

Замовити розробку
Hardware dev background abstract